חברת זׂהר מיזוג אוויר

אודות

חברת 'זֹהר הנדסה ומיזוג אוויר' פועלת בענף מיזוג האוויר החל משנת 1976. מיום הקמת החברה, אנחנו עושים את מה שאנחנו הכי טובים בו: מתאימים לצרכי לקוחותינו את פתרונות מיזוג האוויר והאוורור הטכנולוגיים המתקדמים והיעילים בעולם. החברה היא היבואנית הרשמית והבלעדית של מוצרי חברת MacroAir האמריקאית.

לאורך שנות פעילותנו, הטבענו חותם בתחום מיזוג האוויר בישראל, יצרנו אקלים אופטימאלי עבור מגוון רחב של חללים בענפי החקלאות, המסחר, התעשייה והשירות. לנגד עינינו מעל לכל – מתן השירות הטוב ביותר ללקוח, באמצעות טכנולוגיות מתקדמות.

לא בכדי 'ז̇הר הנדסה' היא היבואנית הבלעדית של MacroAir בישראל. בהלימה לערכינו, חברנו לחברה בינלאומית ששמה את הטכנולוגיה במרכז.

כבר בשנת 1990 וולטר בויד, מייסד חברת MacroAir, שקד ביחד עם צוותיו, על פיתוח הטכנולוגיה המתקדמת של מאווררי הענק במהירות נמוכה. מאז ועד היום חברת MacroAir ממשיכה בפיתוח מתמיד של מוצרי מיזוג האוויר ועומדת בחזית הטכנולוגיה בתחום, כמפתחת הטכנולוגיה פורצת הדרך:
HVLS – High Volume, Low Speed.

אחד ממוצרי הדגל של החברה הינו מאוורר התקרה הענק, ה – AirVolution-D, אשר מייצר אקלים אופטימאלי בסביבות עבודה מורכבות, כחללים גדולים ופתוחים. ה – AirVolution-D יעיל, חסכוני ושקט. באותה העת, ייעול השימוש בחשמל מאפשר לנו וללקוחותינו לתרום לשיפור איכות הסביבה.

MacroAir

מקרי בוחן

יצירת קשר

לפרטים נוספים
03-9349099